Prodej bazénů a příslušenství

   

  AMM Otáhal, s.r.o.

  Společnost se zabývá plastovými výrobky z polypropylénu a polyetylénu. Vyrábí kvalitní bazény z homogenního kopolymeru, stabilizovaného vůči UV záření. Provádí také zastřešení bazénů. Díle vyrábí nádoby, nádrže, jímky, septiky, kádě a trubky z plastu

  Sokolská 180, Kobylí

  AMM OTÁHAL s. r. o.

  Firma se specializuje na výrobu a montáž zámečnických výrobků, kde převládá zastřešení bazénů. Produkty se dodávají v tuzemsku, ale převážně do zahraničí (Německo, Rakousko, Slovensko atd.). Firma se dále zabývá prodejem polykarbonátů.

  Kobylí 736, Kobylí

  PATRIA Kobylí, a.s.

  Firma s dlouholetou zkušeností s vývojem a výrobou plastových konstrukcí se specializuje na výrobu platových rodinných bazénů. Nabízí moderní typy bazénů s přelivným žlábkem, skimmerem, Typ Compact, koupací jezírka, zastřešení.

  Augusty Šebestové 716, Kobylí

  Madekop, spol. s r.o.

  Společnost Vám pomůže jak při stavbě domu (jímky, ČOV, euro okna, dveře, vrata) tak i při následném vybavování domácností (kuchyňské linky vč...

  Vrbice

  Morava - ekol, spol. s r.o.

  Společnost se především specializuje na výrobu plastových bazénů. Dále se svojí výrobou zaměřuje také na čištění odpadních vod ekologickým postupem. plastových bazénů.

  Velké Hostěrádky

   
   
  PRO FIRMY:

  Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

  Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?