Prodej stavebnin

 

Pavel Sokolář - AB okna Morava

Firma se specializuje na výrobu a prodej plastových oken a dveří a garážových vrat. Zdarma vám vypracujeme cenovou nabídku, zaměření, technickou pomoc a konzultaci. Pracujeme pouze v oblasti Jižní Moravy.

Janáčkova 575/1, Hustopeče

Stanislav Fiala - elektroslužby

Firma provádí montáže, opravy, údržby a revize vyhrazených elektrických zařízení. Dále provádí projektování a revize elektrických zařízení, montáže hromosvodů a osvětlovacích soustav, požárně odolné rozvodnice EI45, EW60, protipožární prostupy.

Šafaříkova 1286/23, Hustopeče

Abacus, s.r.o.

Firma se specializuje na prodej stavebních materiálů.

Šafaříkova 347/1, Hustopeče

Jednota, spotřební družstvo v Mikulově

Zabýváme se velkoobchodem – nákupem a prodejem potravinářského a průmyslového zboží, Maloobchodem - nákupem a prodejem potravinářského a průmyslového zboží. Cash – carry – nákup a prodej potravinářského zboží Lahůdkářská výrobna

Žižkova 77, Hustopeče

Vratislav Šišma - Stamat Hustopeče

Naše firma se specializuje na prodej obkladů a dlažeb, obkladových lišt a profilů, stavební chemie, vodovodních baterií, sanitární keramiky, van a sprchových koutů apod.

Bratislavská 24/11, Hustopeče

AHJ OKNA, s.r.o.

Naše firma se specializuje na výrobu, montáž a prodej platových oken, dveří a zimních zahrad. Součástí dodávky je zaměření, doprava, demontáž a seřízení. Dále dodáme i venkovní a vnitřní parapety, žaluzie a sítě proti hmyzu.

Bratislavská 587/16, Hustopeče

Jiří Kozel, prodejce plastových oken

Orientujeme se na výměny oken a dveří u starších domů, panelových bytů a domů a ostatních budov a také na montáž pro novostavby. Dále provádíme zateplování,opravy fasád, bezpečnostních venkovních rolet stínící techniky - jako jsou markýzy a žaluzie

Mírová 1104/10, Hustopeče

 
 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?