Autoškoly

 

Autoškola JM, Tibenský Martin

JM autoškola poskytuje kvalitní výuku a výcvik v řízení motorových vozidel pro skupiny: „B“ (osobní automobil), „AM“ (mopedy do 45 km/hod), ...

Krumvíř 299 (budova Kulturního domu), Krumvíř

Jana Tibenská - provoz autoškoly

Autoškola Jana Tibenská nabízí výuku a výcvik v řízení motorových vozidel pro skupiny: „B" (osobní automobil), „AM“ (mopedy do 45 km/hod), „A1“ (motocykly do 125cm3 a do 11kW), kondiční jízdy

Krumvíř

Autoslužby Mirda, s.r.o.

Nabídka služeb akreditovaného školícího střediska pro výuku řidičů. Nabídka vyhodnocování dat z digitálních tachografů. Provozování autoškoly.

Hraniční 189, Břeclav-Poštorná

ABCD Školící středisko, s.r.o.

Autoškola. Profesní průkazy a pravidelné školení pro řidiče skupiny C, C + E a D, D + E. Řidičská oprávnění AM, A1, A, B, C, C + E. K dispozici výcvikové vozy Fábie, Iveco Stralis + tandemový přívěs, Jawa Dandy, Suzuky GS 500E, Honda CBR.

Brněnská 360/8, Hustopeče

Petr Klabusay - provoz autoškoly

Firma nabízí provádění výuky a výcviku žadatelů pro získání řidičského oprávnění, kondiční jízdy, profesní a referentské školení řidičů.

Dukelské nám. 94/23, Hustopeče

ABC Autoškola, s.r.o.

Nabízíme výcvik řidičů osobních automobilů, motocyklů, nákladních automobilů i traktorů. V naší nabídce jsou rovněž kondiční jízdy.

Brněnská 360/8, Hustopeče

AR autoškola

Nabízíme výuku a výcvik pro skupiny Am, A1,A,Aneom.,B,C,D,E,T školení řidičů a referentů školení a přezkušování pro „PROFESNÍ OSVĚDČENÍ ŘIDIČE“ doplňující výuka a výcvik zdokonalovací a kondiční jízdy

Kollárova 351/15, Hustopeče

Autoškola Adolf Svoboda

Společnost nabízí provádění výuky a výcviku žadatelů pro získání řidičského oprávnění, kondiční jízdy, profesní a referentské školení řidičů.

Valtická 260, Lednice

Jiří Michalčík, provoz autoškoly

Autoškola nabízí výuku a výcvik uchazečů k získání řidičských oprávnění skupiny A, B, T, C, C + E. Poskytuje rovněž školení řidičů z povolání a referenčních řidičů.

Smetanovo nábř. 957/7, Břeclav

BHM - autoškola, spol. s r.o.

Autoškola provádí výuku a výcvik skupin AM, A1, B, B+E, C, C+E, T Cílem autoškoly je připravit žáky kvalitně a úspěšně ke složení závěrečné zkoušky. Dále provádí školení řidičů referentů a pravidelné školení řidičů.

Sovadinova 564/7, Břeclav

Ing. Miroslav Novotný - autoškola

Provoz autoškoly s výcvikem řidičů AM, A1, B C. Školení řidičů profesionálů i řidičů referentů. Stahování a vyhodnocování dat z digitálních tachografů. Zajištění psychologického vyšetření.

U splavu 2869/3, Břeclav

Jaroslav Vítek - provoz autoškoly

Autoškola provádí výcvik na všechny skupiny automobilů a motocyklů. Dále provádí výuku pomocí kvalifikovaných a zkušených učitelů s profesion...

Sídliště 17. dubna 700/1, Klobouky u Brna

Mgr. František Stávek, autoškola.

Nabízíme výcvik řidičů automobilů, motocyklů, nákladních automobilů a traktorů.

Brněnská 92/2, Mikulov

 
 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?