Půjčovny sportovních potřeb

 

Penzion u Bylinkáře a RentBike.cz půjčovna

Nejužší penzion v ČR společně s půjčovnou a prodejnou kol, elektrokol a sportovního vybavení přímo na hl. náměstí v Mikulově. Od podzimních měsíců bude zahájen provoz čajovny a italského rychlého občerstvení

Kostelní nám. 1, Mikulov

Půjčovna Dyje

Půjčujeme lodě, rafty a motorové čluny na řece Dyji v Břeclavi. Doporučujeme úseky Nové Mlýny - Břeclav, Zámeckou Dyji a Břeclav - Hohenau / Bra...

U Cukrovaru 3351/2A, Břeclav

Vinařství Turold Mikulov, s.r.o.

V naší půjčovně situované přímo ve vinotéce vinařství Turold Mikulov si můžete zapůjčit kvalitní TREKINGOVÁ KOLA zn. AUTHOR, která jsou svou sportovní konstrukcí určena pro jízdu jak po přírodních cestách tak po veřejných komunikacích a to i na delší trasy.

Gagarinova 83/39, Mikulov

Pavel Peňáček, půjčovna kol

Jsme největší půjčovna kol v regionu a máme 8 let bohatých zkušeností v poskytování těchto služeb. Letos jsme pro vás nachystali 26 kusů zcela nových trekingových kol. Zorganizujeme Vám firemní výlet. Zajistíme cyklomapy, cyklo doprovod, průvodce LVA, tlumočení NJ, AJ, občerstvení na cestu.

Břeclavská 366, Lednice

Oldřich Šigut, půjčovna lyží

Naše firma se zabývá prodejem a půjčovnou lyží, snowboardů a in-line bruslí. Nedílnou součástí našich služeb je ski-servis. Provádíme veškeré servisní služby na zboží u nás zakoupené a i na mnohé ostatní. Máme v něm dlouholetou praxi a provádíme jej na moderních strojích a zařízení.

Hraniční 407/52, Břeclav

Tomáš Režňák, půjčovna kol

Pořádáme cykloturistické výlety a dovolené. Půjčovna kol a cyklistických potřeb.

Růžová 54, Valtice

Lubomír Suchyňa, půjčovna jízdních kol APOLLO

Výkup zlomkového zlata,stříbra prodej elektroniky nábytku ledničky pračky atd.

Čechova 880/6, Břeclav

Jitka Klimovičová, půjčovna sportovních potřeb

Hlavní činností je půjčování a prodej jízdních kol, doplňků a náhradních dílů na veškerá kola. Dále provádíme odborný servis všech typů jízdních kol. Půjčovna přívěsných vozíků, skútrů a motorových vozidel.

Malá Strana 781, Valtice

 
 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?